Дмитрий Мунтяну - свадебный видеографДмитрий Мунтяну - свадебный видеограф

Венчание в Киево- Печерской лавре.

(5.00 / 3 голосов)
 
 
 
  
 29 апреля 2018 года меня пригласили Сергей и Светлана, в качестве видеографа, заснять этот важный момент в жизни, а именно их  свадьбу. В такой прекрасный день  состоялась не только свадьба, а и еще ребята сделали ответственный шаг, они повенчались перед Богом в просто неописуемой по красоте Киево- Печерской лавре. Семья Приходько Вы останетесь в моей памяти как влюбленный, воспитанные, образованные люди, которые живут на данный момент в Польше, а свадьбу играли в Киеве. Я безумно рад нашему знакомству и буду рад еще раз когда то увидеть.

Автор:

Раздел: Свадебное видео

24.12.18 19:12

крутое видео именно я считаю таким и должно быть таинство венчания музыка шикарная и не чересчур церковная. Идеально все. Вот на днях мои друзья точно определятся с датой своей свадьбы и я Вас точно им порекомендую. Вы достойны внимания.

20.10.18 20:50

Да видео просто шикарное, ну и конечно в Лавре просто нет слов как там красиво...видео трогает до мурашек такое нежное спокойное и мне понравились в начале кадры с высоты.Скажите а Вы в Одессе снимаете??у нас свадьба намечаеться на 2019 год...спасибо

14.10.18 20:28

29.04.2018 в м. Київ відбулося найголовніше свято в нашому житті! Наше весілля вже можна назвати незвичним тільки тому, що ми 3 роки живемо за кордоном і організацією нашого свята ми займалися віддалено за допомогою месенджерів і соцмереж. З Дімою ми познайомилися по скайпу і вже з перших хвилин ми зрозуміли - це та людина, якій ми готові довірити зйомку нашого весілля. Діма - дуже щира і проста людина, яка притягує до себе, під час розмови ми отрималу дуже багато цінних порад, до яких ми в майбутньому прислухалися! Діма, дозволь виразити тобі вдячність за те за шедевральну роботу, за твій талант, твій професіоналізм, неповторний музичний смак, за твоє бачення картини в цілому і вміння передати повністю у всіх деталях настрій нашого весілля! Впевнені, що такі слова вдячності ти читаєш не вперше. Ми знімаємо перед тобою шляпу, серйозно, ти перевершив всі наші очікування. Ти створив таке відео, яке ми за сьогодні вже переглянули кілька десятків разів! Ми його показували нашим польським колегам і вони просто у захваті, так само як і ми. Хочу сказати, що якби всі люди в Україні так відповідально ставилися до своєї роботи, країна змінилася на краще! Відверто кажемо, що ми будемо рекомендувати тебе всім свої незаміжнім і холостим знайомим! Ми бажаємо тобі тільки гарних клієнтів, тільки нових шедеврів і міцного здоров'я, щоби ти зміг так відпрацьовувати на кожному весіллі, як на нашому!